Listopad 20 2018 09:50:44
Nawigacja
· Strona Główna
· Regulamin forum
· FAQ
· Kategorie Newsów
· Kontakt
· Szukaj
· Pogoda Szczecin
· Pogoda od braci z zachodu
· Kalendarz
· Terminarz Spotkań i Zlotów
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dzisiaj jest wtorek 20 listopada 2018.
Imieniny obchodzą: Anatol, Sędzimir, Feliks, Rafał, Edmund, Edyta
Zobacz temat
 Drukuj temat
Regulamin portalu
Lisek
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2009 15:37
AwatarPostów: 1505
Data rejestracji: 24.10.07

REGULAMIN forum MOTO-FANATYK

PRZEDE WSZYSTKIM, STOSUJEMY SIĘ DO ZASAD ZAWARTYCH NA STRONIE:
Forum jest otwarte dla wszystkich zgodnie z hasłem:
" Nie ważne co masz pod ****, ważne co masz nad nią".

Swobodne i szczere wypowiedzi są jak najbardziej mile widziane, a wręcz wskazane.
Jedynie dla przypomnienia, wszak nie trzeba tu się mądrzyć, prosimy o zapoznanie się z zasadami, które obowiązują na naszym forum.

1. Po otrzymaniu linka aktywacyjnego nowy user zobowiązuje się do założenia swojego posta w dziale POWITALNIA celem przedstawienia się pozostałym użytkownikom forum. Brak takowego wpisu w ciągu 5 dni od momentu rejestracji, spowoduje usunięcie nowego usera.
2. Nowo zarejestrowany użytkownik po zalogowaniu uzupełnia dane w profilu, oraz umieszcza aktualne zdjęcie /avatar/. Nikt nie jest wróżką i nie wiemy kto skąd i kim jest.
3. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników.
4. Obowiązuje całkowity zakaz używania słów powszechnie uznawanych za obelżywe. Forum jest użytkowane również przez osoby nieletnie.
5. Przed założeniem nowego tematu sprawdzamy czy nie był on już przedyskutowany lub czy dyskusja nie trwa nadal - nie powielamy tematów.
6. Stare tematy, dawno nie odświeżane, wyciągamy tylko jeśli mamy coś nowego do dodania.
7. Nowe tematy nazywamy konkretnie, zgodnie z sednem sprawy i celem utworzenia nowego tematu.
8. Forum podzielone jest na działy tematyczne i stosujemy się do tego podziału.
9. Tematy oznaczone znakiem * są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .
10. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.
11. Forum to nie śmietnik ! jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. 'No właśnie! ', 'Zgadzam się z powyższym ', nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie.
12. Masz kilkanaście słówek do zamieszczenia? Zrób to w jednym poście!
13. Pytając o jakiś problem z prośbą o pomoc, gdzie użytkownicy podpowiadają nam rozwiązania i możliwe usterki, pamiętamy o tym, żeby na zakończenie
napisać czy problem został usunięty i co było jego przyczyną.
14. Forum to nie chat, do tego mamy shoutbox, (nie lejemy wody, no chyba, że w dziale HUMOR)
15. Staramy się pisać na temat, konkretnie, zrozumiale i przejrzyście zarówno pod względem treści jak i formy (poprawna pisownia - w miarę możliwości, czytelność tekstu, w przypadku tłumaczeń podawaj wyłącznie wyrażenie do przetłumaczenia), cytuj z umiarem.
16. PISANIE WIELKIMI LITERAMI - jest niegrzeczne i rozumiane jako krzyk.
17. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów, chyba że dopuszcza to komentarz danego działu. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione i będą natychmiast usuwane oraz zgłaszane do abuse operatora.
18. W dziale Giełda mogą do woli sprzedawać i kupować tylko osoby prywatne ! Wszystkie firmy chcące się tutaj reklamować zobowiązane są do kontaktu z administratorem strony w celu ustalenia szczegółów współpracy.
19. Unikamy pisania postów, których jedynym celem jest sprowokowanie do kłótni, nie obrażamy się wzajemnie. UWAGA: słowo "lanser" nie jest na tym forum wyzwiskiem, tylko sposobem spełniania swojej wizji pasji motocyklowej.
20. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, wyłącznie za jego zgodą oraz bez ingerencji w treść.
21. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia.
22. Użytkownicy forum, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź dane te są nieaktualne (np. nieaktywny adres e-mail) oraz użytkownicy nie posiadający na koncie żadnego postu, mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.
23. Każdy użytkownik korzysta tylko z jednego nicka - loginu. Oszuści, podszywacie dostaną "BANA" - nie lubimy tego słowa.
24. Właściciel forum (Lisek) nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeżeli ich autor wyrazi takie życzenie.
25. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na okresowe otrzymywanie pod podanym adresem e-mail poczty elektronicznej.
26. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie nadesłanych zdjęć i zrzeka się do nich praw , a zarazem admini forum nie mają obowiązku kasowania jak i publikowania zdjęć na forum, nawet jeżeli ich autor wyrazi takie życzenie.
27. Posty traktujące o sprawach nie dotyczących ogółu należy kierować na konta prywatne.
---
W przypadkach, których niniejszy regulamin nie wymienia, obowiązuje zasada zdrowego rozsądku.

Edytowane przez NooName dnia 04-01-2015 12:37
tel. 785 22 33 44
nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem
 
www.lima-motocykle.pl
Przeskocz do forum:
Losowa fotografia
Wygenerowano w sekund: 0.04 27,816,339 Unikalnych wizyt