MOTO-FANATYK ZACHODNIOPOMORSKI

Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa fotografia

Dzisiaj jest środa 21 lutego 2018.
Imieniny obchodzą: Eleonora, Robert, Feliks, Fortunat, Lenka

Zobacz temat

Drukuj temat
MOTOMIKOŁAJE o WIELKICH SERCACH
rayder
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 10-12-2017 14:20
Awatar

Data rejestracji: 04.04.16

Hejka a ja zawsze myślałem że jenerł uśmiechnięty jest i zadowolony jednak chyba czasami trafi się gorszy dzień he he he pozdrawiam rotflhejjj
Rayder urodziłem się więc kocha mnie ten świat!!!

NooName
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 10-12-2017 15:18
Awatar

Data rejestracji: 27.04.12

Jacku wyluzuj !
Celem było aby dzieci były zadowolone i uśmiechnięte !
I to Uzyskaliście !
Jesteście Wielcy o WIELKICH SERCACH ! Brawo brawoiddle;' />

Ja ze swojej strony mogę podziękować wszystkim motocyklistom za zdyscyplinowanie i perfekcyjny przejazd przez miasto . A zwłaszcza za Bezpieczny przejazd. Dzięki , aby tak było zawsze ! LwG

.
Nobody notices what i do until i don't do it !

Ride With Pride okok

rayder
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 10-12-2017 15:59
Awatar

You have a right Best reg hejjjbrawoiddle;' />

ktos
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 10-12-2017 18:12

Data rejestracji: 06.02.11

No to i ja napisze swoje 3 grosze
Smuci mnie to, że Motomikołaje szczecińscy dzielą się na grupy i czytając posty czuć jakaś politykę.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku połączymy siły i zrobimy jedną imprezę w jednym terminie wtedy będzie frekwencja jedna z większych w Polsce. Marzy mi sie impreza dla dzieci łącząca wszystkie grupy motocyklistów ze Szczecina i okolic (Goleniów Stargard i inne mniejsze miejscowości ). Impreza zabezpieczona przez władze tak jak to było na imprezie w dniu 09 grudnia, gdzie było widać, że Policja ŻW i SM zrobiła super robotę za co dziękuję.
Pomysł z zaproszeniem dzieci w jedno miejsce i zrobienie tam wspólnych atrakcji trafiony w 100 %. Do pozostałych ( szpitale ) tego jednego dnia mogą udać się delegacje nie wiem może po 10 motocykli ( i tak więcej osób nie wejdzie na oddział )i doręczyć paczki.
Mamy cały rok aby się ponownie zjednoczyć i nakreślić plany.
Pozdrawiam LWG

ps dzięki za dyscyplinę w paradzie dzięki czemu buło miejsce na przemieszczanie się pojazdów zabezpieczających.
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi ... naprawdę ...aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

rayder
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 10-12-2017 18:49
Awatar

Jestem za a nawet..... Lwg brawoiddle;' />okok

Masselo
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 10-12-2017 19:46

Data rejestracji: 27.07.16

Byłem, pozowałem do zdjec, jechałem Kawa z najwiekszymi rogami oczkoiddle;' /> prosto po paradzie udałem sie na kawe i ciacho, pózniej woziłem dzieciaki,jak zmarzłem udałem si na zupe po czym znów woziłem dzieciaki.. dałem ile mogłem nie pakowałem z wami paczek ani nie byłem na after, nawet nie wiedziałem ze mozna? Czy zle sie zachowałem?

Niestety Generał sa ludzie i ludziska..

CZESIULA
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2017 22:52
Awatar

Data rejestracji: 09.10.13

Jeżdżę od lat jako MOTOMIKOŁAJ i nie tylko i jestem też tego zdania by wszyscy motocykliści w takie dni, imprezy jak MOTOMIKOŁAJE , ZAJĄCZKI, CZY DZIEŃ DZIECKA, jednoczyli się...!!!, robimy to dla dzieci i mamy z tego ogromną satysfakcję ...!!! pozdro.okok
CARPEDIEM
nr tel 692236840 gdyby ktos chciał polatać .
ONLY GOD WILL JUDGE ME...!!!

http://www.garazm...

http://www.garazmotor.pl/
Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
24,311,159 Unikalnych wizyt