Nawigacja
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 121
» Najnowszy użytkownik: ibaweby
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Powitanie
Witaj na nowej stronie MOTO FANATYKA.
POMÓŻMY CIECHOWI !!!
sticky

Cześć!
Mam ma imię Artur, zapewne bardziej znacie mnie, jako Ciechu. Zapewne nieraz widzieliśmy się na Wałach Chrobrego w Szczecinie, na pewno nie raz mieliśmy okazję siedzieć wspólnie przy jednym stole na zlocie, czy przy innej motocyklowej okazji. Patrząc w przeszłość, widzę wiele wspomnień, wielu ludzi, którzy byli zawsze wokół mnie, ludzi z pozytywnym nastawieniem do pracy, życia, codzienności… Dziś myśl o przeszłości dodaje mi sił w walce z chrzęstniako – mięsakiem. To rzadka odmiana raka tkanek miękkich. Jestem po trepanacji czaszki i usunięciu guza na mózgu. W najbliższym czasie czeka mnie usunięcie części biodra i leczenie protonowe w Niemczech, które jest dość kosztowne. Koszt takiego zabiegu, to aż 30 tysięcy Euro, ale daje mi on szanse na to, żeby przeżyć i podjąć rehabilitację. Nasz NFZ niestety nie prowadzi tego typu specjalistycznej terapii, dlatego czeka mnie wizyta w wyspecjalizowanej klinice. Pomimo wysiłków, nie jesteśmy jednak z moją Kasią w stanie zorganizować takiej dużej kwoty na leczenie i rehabilitację. Życie zmusiło, aby poprosić Was o pomoc. Dziś liczy się każda godzina i każda złotówka. Życie potrafi zmienić się z dnia nadzień… Wczoraj marzysz o nowym samochodzie, motocyklu, domu… Następnego dnia świat się wali, z nimi codzienne marzenia zmieniają się w pragnienie tego, co dla Was wszystkich jest zwykłą codziennością – chciałbym żyć. Wspaniale będzie już po wszystkim, odwiedzić Wały Chrobrego o własnych siłach, na dwóch kołach, postawić motocykl na stopce, jak zawsze, przywitać się z Wami i wiedzieć, że nie muszę martwić się o to, co będzie jutro… Razem możemy wygrać moje życie… Pomożecie ?

Wpłat można dokonywać na specjalnie utworzone dla mnie i udostępnione przez Stowarzyszenie Motocykliści dla Dzieci subkonto:

mBank
05 1140 2004 0000 3802 7885 5384

Stowarzyszenie Motocykliści dla Dzieci
ul. Szczawiowa 64
70-010 Szczecin

Bardzo gorąco dziękuję wszystkim za każdą pomoc !!!

LWG !!!INAUGURACJA SEZONU MOTOCYKLOWEGO W POWIECIE GRYFIŃSKIM


Wiosenne Moto-Żeberka w Babigoszczy 2019

W dniu 30 marca 2019 roku sobota,
spotkanie motocyklistów na żeberkach w Babigoszczy

Zbiórka chętnch o godzinie 12,00 przed Restauracją Zakątek w Goleniowie.
Wyjazd paradą o godzinie 12,20 do Babigoszczy pod BRZOZĄ.

 NAWA STRONA MOTO FANATYK
Newsy

Kochani... forum po generalnym remoncie, zapraszam wszystkich do logowania i do uczestniczenia w życiu naszego portalu. Tylko od nas samych, zależy czy to forum się utrzyma, czy też umrze śmiercią naturalną....Pamiętajmy, forum tworzą ludzie...istnieje również możliwość wejścia na stare forum i przeglądnięcia postów...z góry przepraszam za chochliki, ale powstały one na skutek przekopiowania na inny serwer. Wszystkich gorąco pozdrawiam Maciej Lisiecki „Lisek”